Tønsberg

Knut Bergersen
33 00 36 81
Daglig leder Autorisert regnskapsfører Siv.økonomknut@agendaregnskap.no

Hanne Alfredsen
33 37 66 90
Autorisert Regnskapsfører hanne@agendaregnskap.no

Cathrine Hem
33 00 36 86
Regnskapsfører cathrine@agendaregnskap.no

Mariann Johansen
33 00 36 85
Regnskapsmedarbeider mariann@agendaregnskap.no

Camilla F. Øyen
33 00 36 84
Autorisert Regnskapsfører camilla@agendaregnskap.no

Hanne Kristin Kvendbø
33 00 36 83
Regnskapsfører hanne.kristin@agendaregnskap.no

Wenche Viken
33 67 66 92
Regnskapsfører wenche@agendaregnskap.no

Elisabeth Olaussen
33 00 36 80
Regnskapsfører elisabeth@agendaregnskap.no

Bente Johansen
33 00 36 87
Regnskapsfører bente@agendaregnskap.no

Janne Merethe Strømstad Thoresgård
33 37 66 91
Autorisert Regnskapsfører janne@agendaregnskap.no



Teie

Arve Hole33 00 36 82
Daglig leder Autorisert regnskapsfører Reg.revisorarve@agendaregnskap.no

Tom H. Møyland33 38 25 66
Regnskapsfører tom@agendaregnskap.no

Inger-Johanne Myhre33 38 25 60
Regnskapsfører inger@agendaregnskap.no

Kari Berg33 38 25 67
Autorisert Regnskapsfører kari@agendaregnskap.no

Hilde Storstein33 38 25 68
Autorisert Regnskapsfører hilde@agendaregnskap.no

Siv Elin Langaas33 38 25 70
Autorisert Regnskapsfører siv@agendaregnskap.no

Roger Bakke33 38 25 63
Autorisert Regnskapsfører roger@agendaregnskap.no

Christina L. Aandahl33 38 25 65
Autorisert Regnskapsfører christina@agendaregnskap.no

Ragnhild Røed33 38 25 69
Regnskapsfører ragnhild@agendaregnskap.no

Olga Daffinrud33 38 25 64
Autorisert Regnskapsfører olga@agendaregnskap.no

Tone Britt Faugli33 38 25 71
Regnskapsfører tone@agendaregnskap.no


Vi er per i dag 21 ansatte, hvorav 11 autoriserte regnskapsførere, som alle er medlemmer av NARF.
Den store andelen av autoriserte regnskapsførere skaper trygghet for kundene.

Vi er kjent i lokale miljøet for kvalitet og god service.
Dette er takket være utdanning og lang erfaring hos våre medarbeidere.
Tønsberg Ansatte Tønsberg Teie Ansatte Teie